Podsumowanie roku 2019

Nowy rok już za nami a ja sobie pozwolę jeszcze na krótkie podsumowanie roku 2019. Na początku chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego Roku 🙂 Oraz podziękować wszystkim za Waszą obecność tutaj, która daje mi motywacje do dalszego działania! Wcześniej nie miałem okazji tego zrobić ponieważ byłem miesiąc na urlopie ale o tym pokrótce na sam koniec.

Więc do rzeczy 🙂 Jakie przepisy były najczęściej czytane w 2019 roku?
Postanowiłem przedstawić Wam pierwszą 5, która cieszyła się największym zainteresowaniem oraz 1 przepis który wyróżniłem 🙂

Zapraszam do lektury 🙂

  1. Syrop z cytryny i imbiru.  2. Tiramisu
    Nad tym przepisem zatrzymam się na chwilkę 🙂 Uważam go za mój mały sukces bo dzięki serwisowi smaker.pl znalazł się on na pierwszej stronie Interii 🙂  3. Syrop z buraka na kaszel i nie tylko.


  4. Syrop z czosnku i cytryny. Na odporność i przeziębienie.  5. Rollsy z ciasta francuskiego.

Tak wygląda zestawienie 5 najchętniej przeglądanych przepisów.
Jest jeszcze jeden który chciałem wyróżnić: Frittata – czyli szybkie śniadanie!! Był to przepis który zaczął moją przygodę z blogiem milycooking.

A który przepis z 2019 roku przypadł najbardziej Wam do gustu?

P.S. Kilka słów od autora 🙂 przez ostatnie 30 dni na blogu nie pojawił się żaden wpis ponieważ byłem na urlopie i ładowałem baterie na kolejny cały rok. Przez najbliższych kilka dni muszę poukładać sobie pracę i wracam z regularnym dzieleniem się z Wami moimi propozycjami. Co do roku 2020 mam kilka pomysłów na tematyczne wpisy ale na razie nic nie będę zdradzał. Dodam na koniec jeszcze tylko, że urlop spędziłem w Tajlandii gdzie oprócz odpoczynku poznawałem nowe smaki, które na blogu też się pojawią. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze w 2020 roku! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *