O mnie

Cześć!
Nazywam się Patryk, ale wszyscy mówią do mnie Miły. Pomimo młodego wieku, mam 27 lat, postanowiłem założyć tego bloga i dzielić się z Wami moją pasją.
Gotowanie towarzyszy mi w pracy gastronomicznej, jednak dopiero potrawy przygotowywane w domowej kuchni pozwalają mi się spełniać. Jest to dla mnie odpoczynek, a nie obowiązek! 🙂 Niektórzy mogą uznać mnie za kucharza amatora, jednak tylko głupcy uważają, że wiedzą wszystko, dlatego ja nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez robienie kolejnych kursów kulinarnych.
Dodatkowo nie tracąc ani minuty wolnego czasu, dokształcam się samodzielnie w domowym zaciszu tworząc innowacyjne potrawy o nieziemskim zapachu. Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach nie każdy po całym dniu pracy albo rano przed nią ma czas i chęci na długie gotowanie, dlatego na moim blogu będzie pojawiać się dużo dań, które przygotowuje się szybko, ale będących jednocześnie smacznymi. Ci, którzy mają więcej czasu na gotowanie, także znajdą coś dla siebie Potrawy wyszukane, nie ma sprawy!
Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych W kuchni stawiam na dania tradycyjne, jednak z nutką innowacyjności. Wprowadzanie różnych dodatków oraz niestandardowy sposób przygotowania pozwalają mi tworzyć małe dzieła sztuki 🙂 Nie byłbym sobą gdybym nie umieścił moich autorskich przepisów, przygotowywanych ze starannością i niejednokrotnie przez długi czas, aby dopracować każdy szczegół.
Oprócz gotowania interesuje mnie pro zdrowotność organizmu ludzkiego, co można dostrzec w moich przepisach oraz poradach i ciekawostkach. Funkcjonowanie naszego organizmu, różne rodzaje ziół i produkty które pomagają w dobrym i zdrowym funkcjonowaniu organizmu, to właśnie zagadnienia które będę rozwijał na moim blogu. Uważam, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie, ale żeby nie zanudzić Was na początku mojej przygody, pozostaje mi tylko zaprosić Was do lektury oraz przyrządzania potraw z moich propozycji, aby przekonać się samemu.


Wasz kucharz Miły.

Możesz odwiedzać mnie również na:
Facebook
Instagram

Kontakt:
Zapraszam do kontaktu na mojej stronie na facebooku lub poprzez maila: patryk2.milczarek2@gmail.com

Pozycjonowanie strony: www.VD.pl